piątek, Wrzesień 22, 2017
Strona główna > Technicznie > Google street view – wprowadzenie

Google street view – wprowadzenie

Chciałbyś wybrać się w ciekawe miejsca na całym świecie, ale nie masz na to czasu, pieniędzy lub możliwości? Teraz możesz zrobić to jednak sprzed ekranu Twojego komputera! No może niezupełnie spełnisz swoje marzenia w sposób dosłowny, bo fizycznie wciąż będziesz w swoim domu, jednak na pewno będziesz w stanie chłonąć klimat odwiedzanych miejsc i zapoznawać się z nimi. Jak? Przy użyciu usługi Google Street View.

pexels-photo-24975

Usługa ta działa już zresztą od dłuższego czasu, ale dopiero w ostatnich latach stała się masowo popularna. Odpowiada za to fakt, iż coraz większa część globu znalazła się w jej zasięgu. Mówiąc konkretnie – można spacerować i podróżować po ulicach miast już nie tylko największych krajów, ale także bardzo egzotycznych państewek, a miasta, które możemy odwiedzić to też nie jedynie wielkie metropolie, ale i mniejsze miasteczka, czy nawet wsie.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda życie na północy skutej lodem, mroźnej Skandynawii? A może zerknąć, jak rozwija się któreś z afrykańskich państw? Odwiedzić pełne tłumów i technologii ulice „azjatyckich tygrysów”? Znaleźć się tuż najsłynniejszych zabytków i deptaków Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch czy Hiszpanii? Dzięki opisywanej usłudze to żaden problem, a takie wirtualne spacery z miejsca na miejsce na prawdę potrafią być nie tylko atrakcyjne i przyjemne, ale także naprawdę ciekawe i pouczające.

Oczywiście, w Google Street View znajduje się także Polska. Możesz więc jak najbardziej poszukać tam widoku swojej okolicy, miejsc, w których już byłeś, czy zamierzasz dopiero być, a może także na przykład zaznajomić się z trasą, którą w rzeczywistości będziesz musiał przebyć, by czasem się nie pogubić. Ta usługa to naprawdę mnóstwo cennych możliwości.

Twoja firma także może znaleźć się w zbiorze Google Street view – skontaktuj się ze specjalistami z biznes360.pro – najlepsze wirtualne spacery

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *