piątek, Wrzesień 22, 2017
Strona główna > Technicznie > Jak dobrać futerał do smartfona P8 Lite Huawei ?

Jak dobrać futerał do smartfona P8 Lite Huawei ?

Smartfon to wyjątkowo  delikatny telefon. Aparat, który dość łatwo ulega uszkodzeniom. Aby zminimalizować to ryzyko, warto zaopatrzyć się w dobry futerał do smartfona. Dobry czyli jaki?

etui huawei -8 lite futeral pokrowiecOczywiście etui na telefon P8 Lite Huawei powinien być mocnej konstrukcji. Wszelkie futerały sprzedawane w okazyjnych cenach, delikatne i niezbyt atrakcyjne, tak naprawdę nie ochronią naszego telefonu. Rodzajów futerałów jest jednak sporo. Jaki wybrać?

Wiele zależy od tego, jak chcemy odbierać telefon. Jeśli nie sprawia nam problemu wyjecie telefonu z futerału, zdecydujmy się na klasyczny futerał zamykany na zamek lub zapięcie. Warto jednak pamiętać, że taki futerał chroni telefon, jednak aby odebrać telefon, trzeba go najpierw wyjąc z futerału. Innej opcji po prostu nie ma.

Futerał zintegrowany.

Inną opcją jest futerał na stałe zintegrowany z telefonem P8 Lite Huawei . Odbieranie połączenia jest banalnie proste, wystarczy odchylić przednią część futerału, by uzyskać dostęp do ekranu swojego telefonu. W wielu takich futerałach, przednia część odchyla się o 180 stopni, więc przednia część futerału znajdzie się na tylnej klapce naszego telefonu. To bardzo poręczne- smartfony są telefonami o niemałej wielkości, futerał nie powinien jej zwiększać.

Dobrze dobrany futerał na telefon, nie tylko ochroni naszego smartfona, ale doda mu uroku, samo korzystanie z telefonu nie będzie jednak przez futerał utrudnione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *