piątek, Wrzesień 22, 2017
Strona główna > ślub > Jak wybrać temat ślubu?

Jak wybrać temat ślubu?

Wybierając motyw ślubu, musisz rozważyć kilka czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na osobowość i upodobania swoje i partnera. Ważny jest też klimat i nastrój, jaki chcemy stworzyć. Jeśli chcemy wybrać dobrze temat ślubu, należy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań.

Kiedy odbędzie się ślub?

Bardzo ważnym czynnikiem jest pora roku, w której odbędzie się nasz ślub. Na przykład, jeśli planujemy ślub zimą, temat powinien pasować do mroźnego, śnieżnego dnia. Do zimy pasuje następująca paleta kolorów: szmaragdowo zielony lub głęboki burgund. Dodatkowo zima może być tematem samym w sobie. Motyw ślubu może być efektowny i klasyczny. Z kolei letni ślub może mieć plażowy temat. Natomiast wiosenny ślub idealnie pasuje z pastelowymi kolorami, jasnym bukietem z jagodami i ogrodowymi kwiatami.

Gdzie odbędzie się Twój ślub?

Pomyśl o miejscu ślubu. Zastanów się, jakie kolory będą do niego pasować. Jeśli wesele ma się odbywać przy słabym oświetleniu, niezbyt dobrym wyborem będzie biały i czarny. Nikt nie będzie w stanie dostrzec szczegółów. Jeśli ślub ma się odbyć na plaży, dobrym wyborem będzie niebieski i srebrny. Lokal powinien Cię zainspirować do wyboru motywu ślubu. Naturalne elementy odgrywają ważną rolę. Wybierając temat ślubu, należy pomyśleć o ulubionym swoim kolorze i partnera. Każdy kolor występuje w różnych odcieniach i można swobodnie je łączyć.bla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *