piątek, Wrzesień 22, 2017
Strona główna > Transport > Czy parking przy lotnisku z Poznaniu to dobry pomysł?

Czy parking przy lotnisku z Poznaniu to dobry pomysł?

Ile razy zdarzało się tak zaplanować podróż, żeby na lotnisko poznań parking podjechać autem?

Mając wielkie bagaże wygodniej jest na lotnisko podjechać samochodem i zostawić je na bezpiecznym, strzeżonym parkingu, niż zostawić je obok. Zwłaszcza, że planujemy wrócić za dwa tygodnie.

Nie jest dobrym pomysłem zostawianie auta w takich miejscach jak parking pod blokiem i tym podobne, jeśli wiemy, że wrócimy za tydzień lub jeszcze później. A już na pewno nie jest dobrym pomysłem wrzucanie zdjęć z wakacji na portale społecznościowe podczas pobytu na nich.
Złodzieje tylko czekają na taki sygnał. Jeżeli wrzucamy zdjęcia znam morza, złodziej wie, że w domu nikogo nie ma. Wiec nie zdziwmy się, jeśli wrócimy do okradzionego domu.

Tak samo może być z naszym samochodem. Dlatego zamiast zostawiać g w podejrzanych miejscach lepiej jest mieć spokojną głowę i zostawić je na Parkingu przy lotnisku w Poznaniu, jeśli akurat stamtąd mamy odlot. Takie parkingi przy lotniskach jak np. ławica są idealnym rozwiązaniem. Podjedziemy autem na lotnisko, wypakujemy co trzeba i zostawiamy samochód w bezpiecznych rękach na lotnisko poznań parking. Płacimy odpowiednią cenę i możemy lecieć na wakacje bez żadnych zmartwień. Jedynym naszym zmartwieniem pozostaje martwić się tym czy pogoda nam dopisze i czy zabukowany hotel będzie spełniał nasze wymogi. frEwentualnie możemy pomartwić się tym czy jedzenie w hotelu bezie smaczne oraz czy przewodnik wycieczki będzie w sympatyczny sposób opowiadał i będzie potrafił odpowiedzieć na każde pytanie najciekawszego turysty. Ewentualnie możemy pomartwić się tym czy pamiętamy adresy przyjaciół, żeby wiedzieć jaki adres wpisać na pocztówce, którą niewątpliwie przecież wyślemy, wraz z pozdrowieniami z naszych wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *