piątek, Wrzesień 22, 2017
Strona główna > Transport > Jak dojechać na lotnisko?

Jak dojechać na lotnisko?

Wiele osób uważa, że podróż własnym samochodem na lotnisko, jest bardzo problematyczna, gdyż trzeba go gdzieś zostawić. Czy rzeczywiście nie warto korzystać ze swojego auta?

fr

Każde lotnisko jest skomunikowane z ośrodkami miejskimi znajdującymi się w jego pobliżu. Toteż istnieje liczna grupa zwolenników środków transportu publicznego, którymi można dotrzeć na lotnisko. Są to jednak środki zawodne jeśli chodzi o czas dojazdu. Dodatkowo zabierzemy nimi ograniczoną ilość bagaży. Bardzo często także docierają one w pobliże lotniska a dalszą drogę musimy pokonać sami.

Oczywiście na lotnisko można dotrzeć taksówką. Jest to forma równie wygodna, co podróż swoim własnym samochodem. Tajemnicą poliszynela jest jednak to, ile liczą sobie korporacje taksówkarskie na przejazdy z oraz do portów lotniczych. Taksówki na lotniskach nadal jednak są bardzo rozchwytywane i często po powrocie musimy dzwonić po pojazd lub czekać na zwolnienie się którejś z taksówek.

Własne auto to punktualność i wygoda. Nie musimy się też martwić jego umiejscowieniem, ponieważ każde lotnisko ma rozbudowaną sieć parkingów chronionych. A gdy wracamy zmęczeni podróżą oraz wrażeniami, nie musimy na nic czekać – nasz samochód już jest na miejscu i możemy jak najszybciej udać się do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *