piątek, Wrzesień 22, 2017
Strona główna > Transport > Taksówka Zielona Góra – jak zdobyć więcej klientów?

Taksówka Zielona Góra – jak zdobyć więcej klientów?

Jeśli właśnie otworzyliśmy własną firmę, chcemy znaleźć sposoby na przyciągnięcie klientów. Warto kierować się kilkoma podstawowymi wskazówkami, aby osiągnąć sukces.

Promocja online

Przede wszystkim skupmy się na portalach społecznościowych. Najbardziej popularne są Facebook, Twitter, YouTube i Instagram. Dają one możliwość stworzenia społeczności, co jest dodatkowym atutem, ponieważ potencjalni klienci są już prawdopodobnie na tych kanałach social media. Tworzenie stron biznesowych zwiększa świadomość naszej firmy i pozwala zdobyć klientów. Warto się więc upewnić, że mamy osobę odpowiedzialną za ciągłe aktualizacje strony. Powinna ona zapewniać pouczające i zabawne treści. Na stronie powinny znaleźć się też odwołania dla nowych klientów, kody promocyjne, ciekawe filmy i konkursy.

dxx

Rezerwacja online 24/7

Warto upewnić się, że mamy stronę internetową, którą możemy śmiało przeglądać na telefonie i na komputerze. Powinniśmy też zapewnić możliwość zamówienia taksówki online, nie ponosząc kosztów za rozmowę telefoniczną. Można stworzyć stronę, na której będzie istniał przycisk do zamówienia taksówki. W ten sposób będziemy oferować możliwość rezerwacji 24/7. Taksówka Zielona Góra zapewniają różne opcje, przydatne dla klientów.

Sposoby promocji

Warto sprawić, by firma była rozpoznawalna. W ten sposób osiągniemy szerszy zakres odbiorców, z których wiele stanie się naszymi klientami. Można też podzielić się swoją historią w lokalnych publikacjach. Taksówka Zielona Góra zapewniają najwyższą jakość obsługi klienta. Media często publikują wiadomości za darmo, aby móc co reklamować. Reklama jest najbardziej skutecznym sposobem na promocję online. Warto więc rozpocząć kampanie marketingowe. Taksówka Zielona Góra chętnie prowadzą różne kampanie. Można ogłaszać się dzięki Google Adwords, Facebookowi , Instagramowi. Google Adwords i PCC (koszt za kliknięcie) są bardzo pomocne w promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *