piątek, Wrzesień 22, 2017
Strona główna > Transport > Tani transport czy jest możliwy?

Tani transport czy jest możliwy?

Jeździsz dużo i na spore odległości i dobijają cię koszty paliwa? Taki problem ma naprawdę spora część osób posiadająca samochody osobowe, która musi dużo podróżować. Warto wiedzieć, że zawsze jest jakieś wyjście, rozwiązanie, nawet w takim przypadku.

Zmiana środka transportu

Zawsze możemy zmienić nasz środek transportu na inny, jeśli aktualny jest dla nas zbyt kosztowny. Jeśli istnieje taka możliwość zawsze można zdecydować się na podróż autobusem.

zzz

Bilet autobusowy na dłuższej trasie na pewno będzie tańszy niż jazda samochodem. Jeśli na danej trasie kursują również pociągi, to warto zainteresować się również tym środkiem transportu.

Bilety na pociąg są coraz tańsze. Ma to na celu zachęcić ludzi do podróżowania pociągami. Warto dlatego skorzystać z takiej możliwości jeśli koszty transportu samochodowego są dla nas zbyt duże.

Tanio samochodem?

Najdroższy transport samochodowy jest dziś pojazdami z silnikami benzynowymi. Jeśli mamy taki samochód to warto zainteresować się założeniem instalacji gazowej. Dzięki niej możemy zaoszczędzić nawet połowę kosztów na paliwie. Innym dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na samochód z silnikiem diesla. Oczywiście mowa o stosunkowo nowej jednostce silnikowej, ponieważ te starsze wcale nie były oszczędne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *